Украинская универсальная биржа "Капитал"

Прирост капитала в геометрической прогрессии

Аукцион 12.06.2015

Оголошення про другий повторний аукціон з продажу майна

підприємства – банкрута  ТОВ «Найкен», призначеного на  12.06.2015 року

 

 

Українська універсальна біржа «Капітал» 12 червня  2015 р. об 11-00 год. за адресою                     м. Київ, вул. Шота Руставелі, 44, (приміщення для проведення аукціонів)  проводить другий повторний аукціон з продажу майна, що належить підприємству банкруту  ТОВ «Найкен»              ( код ЄДРПОУ 32377640). На аукціон виставляється:

 

Лот №1:

  1. Нежитлова будівля, загальною площею 1997,3 кв.м., що розташована за адресою: Кіровоградська обл., м. Кіровоград, вул. Добровольського, буд. 2-А;

Власник: товариство з обмеженою відповідальністю «Найкен» на підставі:

  • Договору купівлі – продажу ВЕХ №308050, від 03.09.2007 року посвідчений приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Морозовою С.В., зареєстрований в реєстрі за № з-4153.
  • Статус земельної ділянки: Право власності (оренди/користування) не зареєстровано. Право на земельну ділянку до покупця не переходить.

Технічні характеристики будівлі в таблицях та технічному паспорті будинку:

 

Загальна характеристика будівлі:

 

з/п

Найменування Літ. плану

Загальна площа

(кв.м.)

 

 

Кількість

поверхів

Площа основи (кв.м.)

Висота

забудови

Будівельний об’єм (куб.м.)

Рік

забудови

1. Нежитлова будівля А 1997,3

 

3

780,3 12,6 9832 1962

 

Опис конструктивних елементів будівлі:

 

№ п/п Назва конструктивних елементів Детальний опис основних елементів будівель
1 Фундамент Бетонний цоколь
2

Стіни

 

Цегляні

 

3

Перегородки:

 

 

Цегляні

4 Міжповерхові перекриття (балки, заповнення, підшивка, штукатурка) Залізобетонні плити
5 Підлога Дерев’яна
6

Дах

 

7 Вікна, двері
8 Комунікації Відсутні

 

Стан : не придатний для використання

 

 

 

 

 

 

Фотовізуальна характеристика будинку

 

 DSC05395

 20130719_110948Image (2)

 Image (2)2

Початкова вартість лоту №1 складає 1 263 888,00 (один мільйон двісті шістдесят три  тисячі  вісімсот вісімдесят вісім) гривень  без ПДВ.

 

 

Лот №2: Двокімнатна квартира № 13, загальною площею 81,3 кв.м, що розташована за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Монастирська, 71-Б;

 

Власник: товариство з обмеженою відповідальністю «Найкен» на підставі:

  • Свідоцтва про право власності САВ № 655169 від 08.08.2007 року, видане на підставі рішення Виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Загальна характеристика:

двокімнатної квартири № 13, загальною площею 81,3 кв.м, розташована на 1 пов. 2 поверхового будинку та складається з 2 кімнат житловою площею 41,5 кв.м., у тому числі 1-а кімната 25,2 кв.м, 2-а кімната 16,3 кв.м, кухні площею 4,4 кв.м, вбиральні площею 1,5 кв.м., ванної кімнати площею 4,4 кв.м, коридору площею 18,5 кв.м, кладової площею 1,0;3,4 кв.м, висота приміщень 2,95 м., матеріали зовнішніх стін цегла, матеріал перекриття з/б плити. Квартира не оздоблена, підготовлена до ремонту.  Будинок підключено до телефоної мережі, обладнано водопроводом (холодним, гарячим), каналізацією, газопостачанням, опаленням водяним, електроосвітленням, (кодовими замками), що розташована за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Монастирська, 71-Б;

 

 

Фотовізуальна характеристика:

 

 IMG_3430IMG_3444план 13ха-ка 13

 

 

 

 

Початкова вартість лоту №2 — 216 824,00 (двісті шістнадцять тисяч вісімсот двадцять чотири) гривні  без ПДВ.

 

Лот №3: Двокімнатна квартира №14, загальною площею 94,3 кв.м., що розташована за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Монастирська, 71-Б;

Власник: товариство з обмеженою відповідальністю «Найкен» на підставі:

  • Свідоцтва про право власності САВ № 655170 від 08.08.2007 року, видане на підставі рішення Виконавчого комітету Лубенської міської ради.

 

Загальна характеристика:

Двокімнатна квартира №14 розташована на 1 пов. 2 поверхового будинку та складається з 2 кімнат житловою площею 51,4 кв.м, у тому числі 1-а кімната 15,8 кв.м., 2-а кімната 35,6 кв.м., кухні площею 10,7 кв.м, вбиральні площею 2,0 кв.м, ванної кімнати площею 4,2 кв.м, коридору площею 24,8 кв.м. кладової площею 1,2 кв.м., висота приміщень 2,95 м. матеріали зовнішніх стін цегла, перекриття з/б плити. Квартира внутрішньо оздоблена, з ремонтом. На стінах та стелі кімнат шпалери, на підлозі кімнат та коридору лінолеум. Стіни та підлога санвузла та ванної кімнати в кахелі. Вставлені лічильники води. Будинок підключено до телефонної мережі та обладнано водопроводом (холодним, гарячим), каналізацією, газопостачанням, опаленням водяним, електроосвітленням (кодовими замками),

 

Фотовізуальна характеристика:

 

 IMG_3430IMG_3432план 14х-ка 14

 

 

 Початкова вартість лоту №3 — 252 200,00 (двісті п’ятдесят дві тисячі двісті) гривень без ПДВ.

 

Умови проведення аукціону:

Аукціон проводиться шляхом продажу майна боржника частинами повторно вдруге, без можливості зниження початкової вартості лотів.   Продаж майна здійснюється без ПДВ, тому податкова накладна не надається.

До початку аукціону учасники сплачують  гарантійний внесок (10% від початкової ціни продажу лоту, без ПДВ) на рахунок організатора аукціону № 26002011326411 в ПАТ “УКРСОЦБАНК” в м. Києвіі, МФО 300023, код ЄДРПОУ 34003533; отримувач – Українська універсальна біржа «Капітал». Призначення платежу: «Гарантійний внесок за участь в аукціоні з продажу майна ТОВ «Найкен» по Лоту №1(2,3) без ПДВ».

Прийом заяв на участь в аукціоні буде проводитись починаючи з дати розміщення цього оголошення на веб-сайті Міністерства юстиції України в робочі дні з 10.00 до 15.00 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, б. 44, оф.6.

Кінцевий термін прийому заяв – до 29 травня 2015 року включно.

Заява на участь в аукціоні складається в довільній формі державною мовою і повинна містити такі відомості:

найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, поштова адреса заявника (для юридичної особи);

прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи);

номер контактного телефону, адреса електронної пошти заявника;

номер лоту та найменування майна, яке заявник має намір придбати на аукціоні,

згоду заявника з умовами продажу.

Заява на участь в аукціоні повинна містити також відомості про наявність або відсутність заінтересованості заявника стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону та про характер цієї заінтересованості у разі її наявності.

До заяви на участь в аукціоні повинні додаватися копії таких документів:

юридичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

–  копії установчих документів;

–  копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

–  копія довідки органу державної статистики про включення до ЄДРПОУ;

–  копія Свідоцтва платника ПДВ (якщо Покупець зареєстрований платником ПДВ);

–  копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо Покупець зареєстрований платником єдиного податку);

–  копія рішення про призначення керівника підприємства;

–  довіреність уповноваженим особам покупця з повноваженнями на подання заяви, участь в аукціоні та підписання протоколу аукціону;

–  паспортні дані (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія ідентифікаційного коду уповноважено особи;

–  довідка про банківські та інші  реквізити підприємства;

–  документи (копії платіжних доручень), що підтверджують сплату гарантійного внеску;

фізичні особи (заявники) до заяви на участь в аукціоні додають:

–  копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або Свідоцтва про державну реєстрацію (для суб’єктів підприємницької діяльності);

–  копія паспорту (1, 2, 11 сторінки паспорту) та копія довідки про надання ідентифікаційного коду;

–  копія Свідоцтва платника єдиного податку (для платників єдиного податку);

–  копія Свідоцтва платника ПДВ (для осіб, зареєстрованих платниками ПДВ);

–  довідка про відкриття рахунку в банківській установі;

–  документи (копії платіжних доручень, квитанцій), що підтверджують сплату гарантійного внеску.

Копії документів заявника – юридичної особи та фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності повинні бути завірені їх печатками, фізичної особи – її підписом (за умови пред’явлення всіма покупцями оригіналів документів). У разі непред’явлення заявником оригіналів документів приймаються лише нотаріально посвідчені копії документів.

Організатор аукціону укладає із заявниками договори про завдаток, в яких викладаються зобов’язання заявника та організатора аукціону щодо умов участі в аукціоні та додаткових умов у разі перемоги в аукціоні (довідки за телефоном).

Рішення про допуск заявників до участі в аукціоні приймається за наслідками розгляду представлених заяв на участь в аукціоні і оформляється протоколом про визначення учасників аукціонів, який складається 29 травня  2015 року. До участі в торгах допускаються заявники, що подали заяви на участь в аукціоні і документи, що додавалися до них, які відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону. Заявники, допущені до участі в торгах, визнаються учасниками аукціону.

Рішення про відмову в допуску заявника до участі в аукціоні приймається у разі, якщо:

– заява на участь в аукціоні не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» і вказаним у повідомленні про проведення аукціону;

– подані заявником документи не відповідають встановленим до них вимогам;

– на дату складання протоколу про визначення учасників аукціону не підтверджено надходження гарантійного внеску на рахунок, вказаний у цьому оголошенні.

Організатор аукціону протягом п’яти днів з дня підписання протоколу про визначення учасників аукціонів повідомляє всіх заявників про результати розгляду представлених заяв на участь в аукціоні шляхом відправлення заявникам у електронній формі копій цього протоколу. Заявникам, що допущені до участі в аукціоні, додатково повідомляється номер учасника (аукціонна картка, з обох боків якої зазначається номер учасника, видається учаснику аукціону в день проведення аукціону).

Порядок і критерії виявлення переможця торгів:

Аукціон проводиться ліцитатором, якого визначає організатор аукціону. Крок аукціону складає 5 000,00 (п’ять тисяч) гривень. Переможцем аукціону за кожним лотом є учасник, який запропонував найвищу ціну лоту.

У разі якщо протягом триразового оголошення початкової вартості лоту учасники аукціону не виявляють бажання укласти договір, ліцитатор оголошує про закінчення аукціону без виявлення переможця.

Після закінчення аукціону організатор аукціону підписує з переможцем аукціону (його представником) протокол, який ведеться під час аукціону. Протокол складається організатором аукціону негайно після оголошення переможця або закінчення аукціону без виявлення переможця. Протокол є підставою для укладення договору купівлі-продажу між переможцем аукціону та продавцем майна.

Переможець аукціону (покупець) повинен перерахувати ціну лоту у повному обсязі протягом 5 (п‘яти) днів з моменту укладення договору купівлі-продажу. У разі відмови або ухилення переможця торгів від підписання протоколу проведення аукціону або договору купівлі-продажу майна протягом п’яти днів з дня отримання протоколу про проведення аукціону гарантійний внесок йому не повертається.

Сплата Покупцем коштів за придбаний об’єкт аукціону вноситься на підставі договору купівлі-продажу. Гарантійний внесок, сплачений покупцем, зараховується до ціни, що підлягає до сплати.

Оплата за лот здійснюється на поточний рахунок продавця р/р № 26002052700373 в ПАТ «КБ «Приватбанк», МФО 300711; Отримувач: ТОВ «Найкен», ЄДРПОУ 32377640.

Продавець майна: Товариство з обмеженою відповідальністю «Найкен», ідентифікаційний код юридичної особи 32377640 , місцезнаходження: 02217, м. Київ, вулиця Теодора Драйзера, 4-А, кв. 30; засоби зв‘язку: тел.:067-2311521, адреса електронної пошти: iv_gusar@bigmir.net;

Замовник аукціону: Ліквідатор Гусар Іван Олексійович, який діє на підставі Постанови Господарського суду  м.Києва     № 910/23253/13 від 03.04. 2014  року; засоби зв‘язку: тел.: 067-2311521, адреса електронної пошти: iv_gusar@bigmir.net;

Організатор аукціону: Українська універсальна біржа «Капітал», юридична адреса: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, буд.12; фактична адреса: 01033, м. Київ, вул. Шота Руставелі,44 оф.6; засоби зв‘язку: тел./факс: 044-5695921, адреса електронної пошти: director@capitalua.com;

 

Додаткову інформацію про проведення аукціону можна отримати за телефоном 044-5695921, 5695922.

 

 

 

 

 

Добавить комментарий